ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ С АНГЛИЙСКИ ЕЗИК

Постоянна работа, Пълно работно време
Плевен България
Публикувано преди 2 години

Заплата 3500 BGN (Нето); Езици: Английски; Експерти/Специалисти;

За наш корпоративен клиент, лидер в производството на тактически жилетки, аксесоари към тях и униформи от тежък текстил търсим
Предприятието е иновативно с международно участие и се занимава с производство на военни униформи за износ.
Местоположение в близост до централната част на град Плевен.

Главният счетоводител осигурява правилното функциониране на дружеството по отношение на счетоводството , данъчното облагане и данъчните рискове.

Ключови задачи:

  • Водене на счетоводните книги, съгласно Закона за счетоводството
  • Водене на данъчни книги, в съответствие с разпоредбите и законите за ДДС, ТПП и други
  • Отчитане на ДМА
  • Отчитане на годишни и периодични финансови отчети
  • Изготвяне и отчитане на финансови отчети и отчети пред ЦСБ и НБП
  • Сътрудничество с външния одитор по време на годишната проверка
  • Сътрудничество с данъчна служба, банки, лизингови компании и други
  • Осъществяване на формален и правен, счетоводен и съществен контрол, произтичащ от дейността на дружеството по отношение на обезпечаване на данъчни рискове
  • Подобряване на процесите в областта на отчетността
  • Ежеседмична комуникация с финансовия отдел в Полша

Допълнителни задачи:

  • Предоставяне на актуална информация за данъчни промени в отчетната област
  • Въвеждане на промени,свързани с данъчни промени
  • Текущ надзор за актуализиране на знанията на подчинените служители
  • Уреждане на производствените разходи
  • Контрол на текущо актуализиране на знанията на подчинените служители

Изисквания:

  • Висше образование по финанси и счетоводството
  • Квалификация на одитор – желателно
  • Професионален опит в производствено предприятие
  • Много добро ниво на владеене на английски език В1- писмено и говоримо
  • Отлични умения за работа с Excel
  • Опит с ERP система

Предложението:

  • Постоянен трудов договор
  • Отличен работен климат
  • Мотивиращо възнаграждение

Ако сме предизвикали интереса Ви ,очакваме да се свържете с нас на тел. +359883346835
и да изпратите кандидатурата си на посочения електронен адрес

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Личните данни на кандидатите ще бъдат обработвани при строга конфиденциалност единствено с цел подбор и набиране на персонал и няма да бъдат прехвърляни на други администратори на данни, освен ако това не е предвидено в закон, в съответствие със ЗЗЛД.

Особености на работата

Категория работни местаПроизводство - Текстил и облекло, Работа в България

Кандидатствай онлайн

Изисква се валиден телефонен номер.
Изисква се валиден и-мейл адрес.

Политика за поверителност и общи условия