Готвач/ка за Германия

Пълно работно време
Германия
Публикувано преди 6 години

подбор на персонал;обяви за работа

За наш клиент търсим  готвач / ка  в  67098 Bad Durkheim до края на октомври на  пълен работен ден

Вашите задачи:
– Подготовка и готвене на  храна
– пазаруване и складиране на хранителни стоки
– съблюдаване на изискванията за хигиена на храните

Очакваме:

-добър немски език
– завършено обучение като готвач или няколко години професионален опит
– приятелски и добре поддържан външен вид
– гъвкавост и надеждност

Ние предлагаме:
– редовно работно време
– приятна работна атмосфера
– възнаграждение въз основа на постиженията
– интересна и разнообразна дейност

– Работно време: 15:00 – 21:00 часа, понеделник – събота

– Брутна заплата – 2300 евро

– стая е предвидена

Кандидатстване:CV , снимка,диплома за завършено образование,квалификации по специалността

Особености на работата

Категория работни местагастрономия, обществени заведения, Работа в чужбина

Кандидатствай онлайн

Изисква се валиден телефонен номер.
Изисква се валиден и-мейл адрес.

Политика за поверителност и общи условия