Компютърен оператор

Публикувано преди 2 години

“ Плам Пласт “ ООД търси да назначи Компютърен оператор в Склад за бързооборотни стоки

ИЗИСКВАНИЯ:

Изисквания към кандидатите:

– средно или висше икономическо образование

– компютърна грамотност – Microsoft Excel, Microsoft Word, Складова програма

– прецизност, умение да комуникира и извършва продажби по телефона

– професионален опит на подобна позиция – минимум 1год. след 2016год.

– способност за работа в динамична среда и работа в екип

– отлична концентрация на работното място

– добра езикова и писмена култура

Отговорности и задължения:

– извършва изходящи обаждания към клиенти за представяне на предлаганите стоки с цел продажба

– изготвяне на компютърни и ръчни документи, свързани с движение на стоката

– издаване на фактури

– организиране, контрол и класифициране на документооборота

– следене, отразяване и контролиране на разплащанията

– изготвяне на справки и отчети

– подпомагане провеждането на ревизии и инвентаризации

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

– постоянен трудов договор

– постоянна работа на пълен работен ден

– добро възнаграждение

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай онлайн

Политика за поверителност и общи условия