НАЧАЛНИК СКЛАД

Постоянна работа, Пълно работно време
Плевен България
Публикувано преди 2 години

Експерти/Специалисти;

За наш корпоративен клиент ,лидер в производството на тактически жилетки,аксесоари към тях и униформи от тежък текстил търсим НАЧАЛНИК СКЛАД

Предприятието е иновативно с международно участие и се занимава с производство на военни униформи за износ .

Основна функция на позицията е осигуряване на правилно изпълнение и координация на логистичните и транспортни дейности и генериране на необходимите документи, свързани с отделните процеси. Фирмата работи с баркод система за проследяване и завеждане на материалите и продукцията в склада.

Задачи:

  • Организиране и контрол върху изпълнението на логистичните и складовите процеси
  • Контрол върху коректността на процесите на инвентаризация, надзор върху коректността и последователността на нивата на запасите в реалността и в ИТ системата,
  • Контрол върху изпълнението на бюджетните разходи и надзор върху поверените активи на дружеството,
  • Контрол върху изпълнението на WSK процедурите в обхвата на складовата обработка,
  • Контрол върху спазване на процесите на персонална политика на персонала в съответствие с Кодекса на труда (управление на подчинения екип, обучение, мотивация, участие в развитие на таланти, разрешаване на конфликти, оценка)
  • Спазване на разпоредбите, съдържащи се в процедурите и инструкциите на интегрираната система за управление на качеството в съответствие с ISO 9001.
  • Внасяне на предложения относно кадрови решения и оценка на персонала,
  • Водене на преговори с логистични оператори и външни фирми като част от изпълняваните задачи,
  • Вземане на решения относно логистични и складови разходи

Изисквания:

  • Висше образование,желателно в сферата на логистиката или транспорта
  • Опит в складове на ръководна позиция
  • Шофьорска книжка категория В
  • Лиценз за мотокар е предимство
  • Комуникативен английски език
  • Познаване на митническите разпоредби, WSK, ADR, лицензирана търговия, OHS
  • Способност за работа под напрежение, способност за организиране и контрол на работата в екип

Предложение:

  • Дългосрочна работа в голяма утвърдена международна компания
  • Социални осигуровки и платен годишен отпуск по българското законодателство
  • Редовно работно време от понеделник до петък
  • Мотивиращо и навременно заплащане според опита и компетенциите
  • Други социални придобивки

Ако сме предизвикали интереса Ви ,очакваме да се свържете с нас на тел. +359883346835
и да изпратите кандидатурата си на посочения електронен адрес

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Личните данни на кандидатите ще бъдат обработвани при строга конфиденциалност единствено с цел подбор и набиране на персонал и няма да бъдат прехвърляни на други администратори на данни, освен ако това не е предвидено в закон, в съответствие със ЗЗЛД

Особености на работата

Категория работни местаПроизводство - Текстил и облекло, Работа в България

Кандидатствай онлайн

Изисква се валиден телефонен номер.
Изисква се валиден и-мейл адрес.

Политика за поверителност и общи условия