Служител кашониране в производствен цех

Пълно работно време
Публикувано преди 3 години

работа в европа;работа в българия;работа в плевен;хранителна промишленост;

За наш клиент в сферата на хранителната промишленост търсим служител кашониране на готовата продукция.

Изисквания :

  • Средно образование.
  • Професионален опит на подобна позиция е предимство.
  • Мотивация за работа в динамична среда.
  • Умения за работа в екип.

Отговорности:

  • Да познава производствения процес, естеството и предназначението на продукцията.
  • Кашонира пакетирани месните продукти.
  • Полага грижи за правилната експлоатация на машините,съоръженията и инструментите с които работи.
  • Подържа висока производствена хигиена в съответствие със санитарните изисквания.
  • Контрол на качеството и количеството на произведената продукция.
  • Да спазва правилата и инструкциите за безопасност и здраве при работа.

Предложение:

  • Дългосрочен трудов договор ,осигуровки, платен отпуск.
  • Мотивиращо възнаграждение.
  • Работно време от 8:30 до 17:30 ч.
  • 5 дневна работна седмица, при нужда се работи извънредно в събота.

Кандидатстване :CV
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Особености на работата

Категория работни местапроизводствен цех, Работа в България, хранителна промишленост

Кандидатствай онлайн

Изисква се валиден телефонен номер.
Изисква се валиден и-мейл адрес.

Политика за поверителност и общи условия