Транжор на пилешко филе

Постоянна работа
Плевен България
Публикувано преди 3 години

Месторабота Плевен;Постоянна работа;Пълно работно време;

За наш корпоративен клиент – бързо разрастваща се експортно ориентирана фирма за производство на готови храни от пилешко филе – търсим служители за позицията.

Задължения:

  • Грамира, нарязва, оформя пилешко филе и бон филе, според асортимента зададен в производствената програма
  • Ниже шишчета по зададен капацитет
  • Извършва контролни измервания на обработеното от него филе
  • Поддържа висока производствена хигиена в съответствие със санитарните изисквания
  • Да спазва правилата и инструкциите за безопасност и здраве при работа

Изисквания :

  • Средно образование
  • Сръчност
  • Професионален опит на подобна позиция е предимство
  • Умения за работа в екип

Предложението:

  • Работа в стабилна и бързо развиваща се компания
  • Aмбициран екип
  • Много добро възнаграждение
  • Почистване и изпиране на работното облекло
  • Транспорт в рамките на града и предоставени средства за транспорт на пътуващите от други населени места
  • Едномесечно платено обучение

Ако предлаганата позиция представлява интерес за Вас, моля, изпратете актуално CV

На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати

Особености на работата

Категория работни местаРабота в България, хранителна промишленост

Кандидатствай онлайн

Изисква се валиден телефонен номер.
Изисква се валиден и-мейл адрес.

Политика за поверителност и общи условия