Шивачи за Ирландия

Постоянна работа, Пълно работно време
Ирландия
Публикувано преди 2 години

Месторабота: Ирландия; Заплата: от 2900 до 3100лв. нето; Работници/Служители; Производство: Текстил и облекло;

ШИВАЧИ ЗА ИРЛАНДИЯ

Наш дългогодишен партньор в Република Ирландия обявява свободни позиции за шивашко ателие.

Заплащане: 2900 – 3100 лв. нето

УСЛОВИЯ И ИЗИСКВАНИЯ:

  • Трудов Договор директно с Ирландски работодател
  • Срок на Договора – дългосрочна работа
  • Осигурителен доход – на пълен работен ден
  • Работни часове: 8 на ден / 40 часова седмица, с опция за извънреден труд, който допълнително се заплаща
  • Годишен отпуск – платен 29 дни
  • Опционално настаняване – подсигурено от Работодател, удържат се от заплатата 400 EUR
  • Владеене на чужд език не е задължителен, но кандидата трябва да е готов за започване на безплатно езиково обучение
  • Заминаване: веднага след одобрение от Работодател
  • Образование: средно
  • Минимум 2 години опит/Професионалното обучение в професионална гимназия е предимство, но не е задължителен, ако кандидатът е работил или се е обучавал на подобна длъжност.
  • Кандидатите трябва да имат опит в ремонтирането и реконструирането на дрехи.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

Работа в ателиета за корекция, ремонт, проектиране и моделиране всички видове облекла при много висок стандарт и с бързи темпове. Всеки шивач има своя собствена дневна норма на производителност. Персоналът работи главно с промишлени шевни машини, но може да се наложи да използва и игла и конец, за да шие дрехи ръчно.

КАКВО ОЧАКВАМЕ ОТ ВАС:

  • Отговорно и сериозно отношение към поставените задължения
  • Стриктно спазване на фирмените правила и политика
  • Прецизност и внимание към работата

За кандидатстване всеки желаещ трябва да подготви CV европейски формат и да изпрати на имейл: cv-rabotavevropa@abv.bg и кратко клипче, показващо извършването на определена операция – например смяна на цип.

Особености на работата

Категория работни местаПроизводство - Текстил и облекло

Кандидатствай онлайн

Изисква се валиден телефонен номер.
Изисква се валиден и-мейл адрес.

Политика за поверителност и общи условия