Електротехници за Германия

Публикувано преди 2 години

подбор на персонал ;работа в Европа

За наш партньор в района на Халле търсим ЕЛЕКТРОТЕХНИЦИ за големи промишлени обекти в Германия
Задачи:
– полагане на кабели
– поставяне на електрически контакти
– отстраняване на неизправности
– монтаж на електрически системи
– четене на чертежи
– четене на електрически схеми
– въвеждане в експлоатация
Изисквания: – завършено професионално обучение като квалифициран електротехник
– опит
– немски език устна и писмена форма комуникативно ниво
– кола
– ако е възможно, заверен превод на сертификата (квалифициран работник, сертификат на калфа)

Продължителност: Заетостта изтича на 22.12.2019 г. (тъй като много служители се прибират вкъщи за Коледа)
От януари се започва според нуждите на клиентите.

35 ч / седмица – извънреден труд се заплаща допълнително
Почасова тарифа: 12,00 € до 14,50 € плюс 50,00 – 60,00 € дневни
Аванс до 300 евро на седмица в понеделник (прави се заявка предната седмица)
Заплатите се получават по банков път на 20-то число на следващия месец
Настаняване: Работодателят резервира настаняване при необходимост (къща за гости, апартамент) с възможност за самостоятелно приготвяне на храна, кухня, телевизор, интернет, душ, хладилник, отделни легла

Разходи настаняване: около 20 – 25 € на ден – Разходите за настаняване се заплащат от служителя

Удобства: двойна/ единична стая
Застраховки: Служителят е застрахован от работодателя, застраховка срещу злополука чрез професионална асоциация
Пътни разходи: Пристигането и заминаването не се възстановяват от работодателя
Служителят получава следните инструменти / работни дрехи:
– кутия с инструменти
– панталони
– работно яке
– тениска
– работа защитни обувки
– работна каска
Ако кандидатите все още не са работили в Германия, работодателя ще изпрати формуляри за данъчната служба,с които да кандидатстват за данъчен идентификационен номер, както и формуляр за германска банкова сметка и регистрация в германска здравна застраховка . Кандидатите ще бъдат регистрирани в германска здравноосигурителна компания.

Кандидатствай онлайн

Изисква се валиден телефонен номер.
Изисква се валиден и-мейл адрес.

Политика за поверителност и общи условия