Помощник домакин/ка за поддръжка на сгради

Постоянна работа, Пълно работно време
Германия
Публикувано преди 2 години

постоянна работа;пълен работен ден;

За наш клиент в района на Ингелхайм Германия  търсим помощник – домакин/ка за поддръжка на сгради.

Задължения:

  • Помитане на боклука
  • Работа в градината за цветята и тревата
  • Зимни дежурства по почистване на снега
  • Избутване на контейнерите с боклук на мястото за извозване
  • Елементарни действия по поддръжка на общите части като например смяна на ел. крушки

Изисквания:

  • Немски език
  • Шофьорска книжка кат. „В“

Предложението:

  • Заплата 2000€/бруто на месец
  • Добавки за неделя и празничните дни при зимните дежурства
  • Служебен автомобил
  • Настаняване в стая – 300€ на месец за сметка на работника

Кандидатстване: CV

Ще се свържем с одобрените по документи кандидати.

Особености на работата

Категория работни местаРабота в чужбина, чистота

Кандидатствай онлайн

Изисква се валиден телефонен номер.
Изисква се валиден и-мейл адрес.

Политика за поверителност и общи условия